Carraro je svetový výrobca č. 1 diferenciálnych prevodov. Ponúkame kompletný sortiment náhradných dielov a komponentov na nápravy, prevodovky a koncové prevody.

Využívajú sa predovšetkým v týchto oblastiach:


Priemyselné stroje

(Produkty Carraro používajú vo svojich strojoch významní výrobcovia ako napr: CATERPILLAR, VOLVO, KOMATSU, CASE, NEW HOLLAND, TEREX, FERMEC, GEHL, HIDROMEK, HYDREMA, JLG, LIEBHER, NEUSON, KRAMER, VENIERI, FAI-KOMATSU, CUKUROVA, MATRBO, BOBCAT, DAEWOO, DIECI, O/K, PALAZZANI, TAKEUCHI)

Poľnohospodárske stroje

(Produkty Carraro používajú vo svojich poľnohospodárskych strojoch najmä výrobcovia ako napr.: JOHN DEERE, AGCO, FENDT, SAME, DEUTZ, LAMBORGHINI, CLASS, FORD, McCORMICK, RENAULT, MASSEY FERGUSON, CASE, VALTRA, VALMET, NEW HOLLAND, ZETOR, DEUTZ-FAHR, FARESIN, LINDNER)

Stroje na manipuláciu s materiálom

(Produkty Carraro používajú vo svojich strojoch hlavne výrobcovia ako: CESAB, LINDE, STILL, OM, YALE, HYSTER, JUNGHEINRICH, TOYOTA, CATERPILLAR)

Automobilové aplikácie

(Produkty Carraro používajú vo svojich vozidlách hlavne výrobcovia ako: IVECO, MONROE, HSW, SCAM, PIAGGIO, BUCHER/BSI/, PANHARD, GRECAV, ANTONELLI)

Hydromotory a pohony

(Tieto komponenty používajú hlavne výrobcovia: TEREX, KOMATSU, WIRTGEN, SEEEBOGEN, LIEBHER, CATERPILLAR, VERMEER, TESMEC, MADILL, SCHACHTBAN)

Carraro After Sales & Spare Parts je centrom spoločnosti Carraro pre správu a distribúciu originálnych náhradných dielov do celého sveta, aby sa zaručila úplná spoľahlivosť produktov Carraro. Sortiment produktov je navrhnutý tak, aby poskytoval riešenia pre širokú škálu aplikácií – od stavebných zariadení až po poľnohospodárske traktory a od ľahkých úžitkových vozidiel až po vysokozdvižné vozíky.

Carraro ponúka viac ako 60.000 dielov a komponentov prevodových systémov (nápravy a prevodovky) a taktiež aj špeciálne traktory pre ľahkú obsluhu do viníc a sadov až do výkonu 100 HP. Uvedené Carraro komponenty používa viac ako 100 výrobcov (OEM’s) po celom svete.


Ako rozoznať Carraro produkt:

Kovová platňa na náprave alebo prevodovke je prvý krok ako identifikovať Carraro produkt. Ak nie je k dispozícií žiadny kovový štítok, na odliatkoch býva 5-miestne číslo, ktoré nám umožní spätne identifikovať správny náhradný diel.