Náhradné diely sú k dispozícii pre zákazníkov v celom svete 24 hodín denne. Centrálny sklad v Manchestri distribuuje 35 000 rôznych dielov.

Ak potrebujete náhradné diely na Váš motor PERKINS, musíme poznať jeho číslo pre presné určenie požadovaných náhradných dielov. Pre motory PERKINS vyrobené pred rokom 1974 je označovanie motorov špecifické, a preto je potrebné, aby ste nás kontaktovali. Motory vyrobené po roku 1974 sú označené štítkom na bloku motora. Väčšinu bežne požadovaných dielov máme bežne skladom v priestoroch našej firmy, kde je možný osobný odber alebo zásielky na požiadanie posielame kuriérom GLS po celom Slovensku.

  • Ak požadovaný diel nie je skladom, je možné ho objednať z centrálneho skladu v Manchestri. PERKINS zaviedol systém NDD (Next Day Delivery), čiže „Dodávka nasledujúci deň“.
  • V prípade, že si diel záväzne objednáte do 15:00 hod., predpokladaný termín dodania je do 24 hod. v Bratislave (vo zvláštnych prípadoch do 48 hod.) a potom si diel môžete prevziať priamo u nás na predajni alebo Vám ho zašleme kuriérnou službou UPS alebo GLS a diely dostanete nasledujúci deň.
  • V prípade, že požadovaný diel nie je skladom ani v centrálnom sklade v Manchestri, naši pracovníci Vás budú informovať o predpokladanej dobe dodávky a dohodnú s Vami ďalší postup.


Dopytový formulár

Pre vypracovanie cenovej ponuky uveďte vyrazené číslo motora zo štítka na bloku motora.

*

Kde nájsť číslo motora PERKINS?