Charakteristika hydraulickej techniky:

 • Vyššia účinnosť ako u pneumatického náradia
 • Hmotnosť agregátu od 54 kg
 • Motory od výkonu 6.5 HP
 • Môže byť použitý pre viacero náradí
 • Jednoduchá konštrukcia. Všetky diely pracujú v oleji
 • Málo opotrebiteľných dielov
 • Nie je možné pracovať nesprávnym spôsobom
 • Pracuje výborne aj pri mínusových teplotách
 • Netreba registráciu/licencie/poistenie
 • Nízke investícieTypy agregátov HYCON


Hydralické agregáty HYCON HPP sú zdroj sily pre HYCON – hydraulický systém. Rada agregátov spĺňa každú požiadavku na účinný zdroj sily – bez ohľadu od veľkosti, povahy a obtiažnosti prác. HYCON HPP agregáty sú charakterizované jednoduchou a robustnou konštrukciou s nízkym počtom opotrebiteľných dielov a ľahkým prístupov pre užívateľa.


Hydraulické kladivá HYCON


HYCON kladivá:
Surová sila pri nízkej váhe…
Kladivá HYCON HH série sú výsledkom najsilnejšieho a najmodernejšieho designu na trhu. Naše kvalitné hydraulické kladivá majú prakticky len dva pohyblivé diely ato znamená minimálne opotrebovanie a následne omnoho nižšie prevádzkové náklady. Kladivá HYCON HH série sú vybavené štandardne najlepším antivibračným systémom na svete - HYCON PROLINE držiakmi. Tieto držiaky kladiva poskytujú unikátny komfort – úroveň vibrácií 4.8 m/s2(HH20RV), a preto kladivo môže byť používané efektívne 8 hodín denne. Spoľahlivosť, masívny design a najvyššia kvalita dielov HYCON HH série znamená dlhú životnosť – pri extrémnych pracovných podmienkach!


Okružná píla HYCON


Pri rezaní do hĺbky 300 mm Vám tento unikátny nástroj poskytne najlepšiu ekonomiku rezania, vyššiu účinnosť a oveľa viac výkonu!
HYCON hydraulická okružná píla Vám ponúka najlepšiu účinnosť a produktivitu pri rezaní dohĺbky 300mm. Predstavte si všetky nové možnosti, ktoré sa Vám otvoria pre vykonanie prác, pri minimálnych nákladoch. Všetky diely pracujú v oleji– čo znamená žiadne stratové časy a údržba (oprava) je minimálna. HYCON okružná píla má unikátnu konštrukciu a náhonový mechanizmus, ktorý Vám ponúka veľa pracovných hodín pri používaní dlhodobo odolných dielov proti opotrebovaniu. Taktiež Vám umožní znížiť pracovné náklady. Investícia do okružnej píly je investícia do možnosti rozšíriť svoje pravocné príležistosti pri rezaní dohĺbky 300mm, v porovnaní s bežnými benzínovými alebo hydraulickými kotúčovými ručnými pílami.


Kotúčová píla HYCON


HYCON rozbrusovacia píla PREMIUM je k dospozícií v 4 verziách: HCS14, HCS16, HCS18 a HCS20.
Všetky typy môžu byť použité pre horizontálne aj vertikálne rezacie práce. Režú všetky druhy betónu, ocele, tehál a asfaltu HYCON rozbrusovacia píla je veľmi odolné náradie aj pre najextrémnejšie podmienky. Je úplne nezasiahnuteľné vodou a prachom a všetky diely pracujú v oleji. HYCON PREMIUM píly sú konštruované pre náročné používanie každý deň bez prestávky. Fakt, že rozbrusovacie píly sú používané nepretržite a nevyžadujú opravy znamená pre majiteľa vyšší profit oproti benzínovým pílam. Rozbrusovačky ponúkajú vysokú bezpečnosť, pretože používajú zabudovaný ASCO systém(automatická bezpečnosť pri vypínaní). To znamená, že píla sa automaticky vypne, ak sakotúč v reze zasekne– nehrozí zranenie obsluhy.


Ručná jadrová vŕtačka HYCON


S hydraulickou ručnou jadrovou vŕtačkou dosiahnete značné zlepšenie Vášho profitu, pretože nemáte náklady na nastavovanie stojanu. Následne, výkon tejto vŕtačky dovoľuje vŕtanie otvorov až do ø350 mm vo všetkých materiáloch – aj vo vystužených železom. Treba len meniť nástavce podľa priemeru požadovaných otvorov. Všetky diely pracujú v oleji, čo znamená dlhú životnosť a nízke servisné náklady. Toto náradie je absolútnene ovplyvniteľné vodou, prachom atď. Jadrová vŕtačka ponúka vysokú bezpečnosť vďaka zabudovanému ASCO Systému.Vŕtačka sa automaticky vypne, ak sa vrták zasekne v otvore.


Kalové čerpadlo HYCON


HYCON ponorné čerpadlo:
Vysoká kvalita a výkon.
Pracuje aj bez vody bez poškodenia..! HYCON ponorné čerpadla sú čerpadlá pracujúce systémom Vortex. Sú konštuované zvlášť pre znečistenú vodu aj s veľkými pevnými časticami. Vrtuľa v hornej časti uvedie vodu do rotujúceho pohybu a odstredivá sila vytvorí z nej konus. Takto sa vytvorí veľmi slabý kontakt medzi vodou a vrtuľou a opotrebenie vrtule je maximálne redukované pri porovnaní s inými typmi čerpadiel. Pri iných typoch čerpadiel je voda čerpaná priamo vrtuľou, a preto sa opotrebováva omnoho rýchlejšie. Čerpadlá VORTEX majú dlhšiu životnosť a môžu čerpať väčšie pevné častice (kamene), ktoré sú v čerpanej vode


Zarážač stĺpov


Vysokovýkonný zarážač stĺpov je vhodný pre oplotenia, dopravné značky, práce na farme, v lese a vo vinohradoch. HYCON zarážač stĺpov je jednoduché používať. Umiestnite ho na stĺp a aktivujte spúšť alebo ak nedočiahnete na spúšť, aktivujte ho pomocou diaľkového ovládania spúšte. Vysoký výkon Vám umožní vykonať prácu rýchlo každý deň, v každompočasí, pretože pracujete s hydraulikoua nie je nutná žiadna údržba. Prídavné zariadenia Vám umožnia zabudovať držiaky zvodidiel, všetky druhy oceľových profilov, kotiev, kostry stanov a pod. Pripojte zarážač k Vášmu agregátu alebo rypadlu, traktoru a pod.


Rozdelovač prietoku HYCON


Rozdelovač prietoku HYCON sa používa na ochranu hydraulického náradia proti preťaženiu, keď je pripojené nahydraulické rypadlo a podobne.

HYCON rozdelovač prietoku má zabudované 3 funkcie:

 • Regulačný ventil reguluje prietok oleja do náradia
 • Tlakový ventil zaisťuje max. pracovný tlak v náradí
 • Kontrolný ventil zaisťuje stav, aby náradie nepracovalo pri opačnom smere prúdenia oleja

Hydraulická vŕtačka do kameňa/betónu


HYCON HRD20 hydraulická vŕtačka do kameňa/betónu je jediná vŕtačka na trhu so zabudovaným vyfukovaním prachu z vrtu a 4 rozdielnymi nastaveniami počtu úderov a rotáciou.Investícia do HYCONU HRD20 spolu s agregátom HYCON je preto najlepšia investícia na trhu. Vŕtačka do skaly a betónu je charakterizovaná veľmi vysokým výkonom vo vzťahu k váhe a jej vysoká kvalita znamená tiež dlhú životnosť. Vrtné tyče majú šesťhran 22x108 mm a preto môžu byť použité všetky štandardné vrtáky. Vrták do skaly môže byť pripojený na agregát HYCON alebo napríklad na rypadlo. Maximálny doporučený otvor je do ø45 mm približne do 3m hĺbka.